Czy spotkałeś kiedykolwiek na swojej drodze farmaceutę, który pomógł Ci w Twojej ciężkiej, zdrowotnej sytuacji? A może chcesz mu teraz za to podziękować?

Anioły Farmacji  – szlachetna nagroda dla szlachetnego człowieka

Nagroda Anioły Farmacji i Anioły Medycyny to doskonała okazja do tego, by wyróżnić farmaceutę, który okazał Ci serce, kiedy potrzebowałeś pomocy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy może być życzliwy wobec nas. Często osoby mogą być zmęczone, przepracowane. Dlatego tak bardzo cieszymy się, kiedy medyk pocieszy nas dobrym słowem i okaże wsparcie w trudnych chwilach w naszym życiu.

Anioły Farmacji i Anioły Medycyny – słów kilka o nagrodzie

Nagroda przyznawana dla lekarzy i farmaceutów, jest najszlachetniejszym sposobem podziękowania za pomoc pacjentom. Ideą nagrody jest wyróżnienie osób, które okazały troskę i ponadprzeciętną pomoc wobec chorych. Nagroda ma także integrować środowisko farmaceutów, lekarzy i pacjentów. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbywa się w szczególny dzień – Światowy Dzień Chorego. Ta data jest także wyjątkowa. Pozwala zrozumieć, jak ważna jest pomoc okazywana dla osób chorych i cierpiących na różne schorzenia. Warto wspomnieć także, iż pomysłodawcą przyznawania nagrody, jest założyciel Fundacji Anioły Farmacji i Anioły Medycyny, Pan Adam Górczyński. Nagrody przyznawane są od 2012 roku.

Anioły Farmacji – praca z powołaniem jest bardzo ważna!

Wyróżnieni farmaceuci, którzy okazali pomoc pacjentom, nie traktują swojej pracy jedynie jako obowiązku. Służą oni innym ludziom swoją wiedzą, radą i wsparciem. Ich zawód jest traktowany jako powołanie do niesienia pomocy. W zamian za to, pacjenci mogą odwdzięczyć się za okazaną empatię, oddając swój głos w plebiscycie na wyjątkowego medyka i farmaceutę. Najlepszych z nich, wybiera cała Polska. Podczas gali wręczane są również wyjątkowe, Anioły Honorowe, przyznawane osobom, które zaangażowane są we wspieranie szeroko pojętej służby zdrowia.

Czy spotkałeś kiedyś na swojej drodze życiowej, farmaceutę, który okazał Ci serce i pomógł wsparciem? Ty również możesz zgłosić go do nagrody. Z pewnością będzie to ogromne wyróżnienie i podziękowanie za pomoc.