20 marca 2017 roku odbyła się V Jubileuszowa Gala Anioły Farmacji i Anioły Medycyny. Spośród 200 nominowanych przez pacjentów lekarzy oraz farmaceutów z całej Polski Kapituła Honorowa Nagrody wybrała 20 laureatów.

Anioł Honorowy został przyznany przez Kapitułę Honorową „za wspieranie chorych i potrzebujących pomocy” Fundacji TVN „Nie jesteś sam” oraz jej wieloletniej przewodniczącej, Bożenie Walter. Nagrodę odebrała Katarzyna Kolenda-Zaleska, pełniąca funkcję przewodniczącej Fundacji TVN od kwietnia 2016 roku.

Galę swoimi występami uświetniły: tancerka Anna Czeszejko, piosenkarka Sylwia Zelek oraz wybitna polska śpiewaczka, Małgorzata Walewska.

Poniżej możecie zobaczyć krótką relację video z niezwykłego wydarzenia, dzięki któremu co roku 20 lekarzy i farmaceutów zostaje docenionych za swoją ciężką pracę, poświecenie, otwarcie na chorych, uśmiech i życzliwe słowo.