Partnerzy Nagrody Anioły Farmacji i Anioły Medycyny i Patron Artystyczny Gali

Solgar to amerykańska firma, która działa od 1947 roku. Jako pierwsza na świecie wprowadziła produkt zawierający skoncentrowane, naturalne witaminy i minerały o wysokiej potencji. Przez prawie 70 lat wyznacza najwyższe standardy obowiązujące przy produkcji witamin, minerałów czy ziół. Formuły opracowywane są na podstawie badań naukowych w celu zagwarantowania ich skuteczności. Solgar, jako jedna z niewielu firm posiada własne laboratorium kontroli jakości, gdzie proces produkcyjny kontrolowany jest w sposób ciągły. Produkty wytwarzane wyłącznie w jednej fabryce w USA są dostępne w ponad 50 krajach na świecie. W Polsce firma obecna jest od 14 lat i prowadzi sprzedaż swoich produktów w wyspecjalizowanych aptekach.

Louis Widmer to światowej sławy szwajcarska firma dermokosmetyczna założona w 1960r. Ta rodzinna instytucja od ponad 50 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości dermokosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Testy kliniczne prowadzone przez dermatologów w Institute for Experimental Dermatology oraz University of Witten/Herdecke gwarantują najwyższą jakość standardów farmaceutycznych i skuteczność oferowanych produktów oraz zapewniają stały rozwój produktów. Kosmetyki w najbliższym czasie pojawią się również w Polsce.

Działalność firmy LSC Communications zbudowana jest na pełnym zrozumieniu wyzwań z jakimi zmagają się nasi klienci w tworzeniu skutecznej komunikacji rynkowej. Współpracując z jednym dostawcą, nasi klienci mogą korzystać z szerokiego zakresu usług, które obejmują tworzenie, dostarczanie i zarządzanie wielokanałową komunikacją (Premedia.Solutions), druk, oprawę i zaawansowane usługi dodatkowe oraz projektowanie i produkcję materiałów promocyjnych POS. Wśród klientów LSC Communications są wydawcy renomowanych czasopism, katalogów i materiałów reklamowych, ale też sieci handlowe, firmy produkcyjne, firmy z sektora finansowego, technologicznego i wiele innych. LSC Communications działa w Polsce pod ponad 20 lat i jest częścią firmy LSC Communications, Inc. z siedzibą w Chicago i notowaną na giełdzie w Nowym Yorku (NYSE:LSKD). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.lsccom.eu.

NUTRICIA Medyczna, będąc światowym liderem w żywieniu medycznym, rozwinęła szeroki i wyjątkowy portfel produktów dla pacjentów ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Naszą misją jest bycie partnerem w zaawansowanym żywieniu medycznym, aby poprzez interwencję żywieniową osiągać większą skuteczność kliniczną w procesie leczenia. Nutricia Medyczna jest częścią Grupy Danone. Od ponad 15 lat jest  partnerem polskich lekarzy i pacjentów w leczeniu żywieniowym chorób rzadkich, w których dieta jest często jedynym sposobem leczenia.

Sobi jest międzynarodową firmą z branży specjalistycznej opieki zdrowotnej, zajmującą się rzadkimi chorobami: hemofilią, chorobami autoimmunologicznymi i genetycznymi. Naszą misją jest rozwijanie oraz dostarczanie innowacyjnych metod terapeutycznych i usług, aby poprawić jakość życia pacjentów. Wprowadzamy na rynek również produkty specjalistyczne i stosowane w chorobach rzadkich dla firm partnerskich w całej Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej i Rosji. Sobi jest pionierem w dziedzinie biotechnologii ze światowej klasy możliwościami w dziedzinie biochemii białek i wytwarzaniu produktów biologicznych. W 2014 roku firma Sobi uzyskała łączny przychód w wysokości 2,6 mln USD i zatrudniała około 600 pracowników. Udziały (STO: SOBI) są notowane na giełdzie NASDAQ OMX Stockholm.

SCA Graphic Sundsvall AB jest szwedzkim producentem wysokiej jakości drzewnych papierów publikacyjnych przeznaczonych do druku magazynów, czasopism, dodatków i ulotek.

SCA jest właścicielem 2,6 miliona hektarów lasów zlokalizowanych w północnej Szwecji, z których 2 miliony hektarów wykorzystywane są do pozyskiwania surowca drzewnego.
Firma gospodaruje swoimi zasobami w zrównoważony sposób. Coroczny przyrost masy drzewnej jest o 20% wyższy od masy wykorzystanego surowca a absorbcja dwutlenków węgla znacznie przewyższa jego emisję we wszystkich zakładach należących do koncernu.
Produkcja SCA bazuje na masie celulozowej bielonej metodą bezchlorową. Papiernia posiada certyfikaty EU Ecolabel, FSC (od 2000 roku) oraz PEFC.

SCA Graphic Sundsvall AB reprezentowana jest w Polsce przez firmę Heinzel Sales Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Patron Artystyczny Gali

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina